O firmie

Szanowni Państwo

Licencję Ministerstwa Finansów (NR 18438) na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych posiadam od sierpnia 2000 roku, jednak moja przygoda z księgowością zaczęła się dużo wcześniej, bo już w liceum ekonomicznym.

Księgowość stała się moją pasją, a dokształcanie się poprzez studia, szkolenia i kursy z zakresu rachunkowości, podatków i płac, oraz nabieranie cennego doświadczenia na stanowiskach księgowych w kilku firmach, uczyniło z mojej pasji źródło utrzymania. Prowadząc biuro rachunkowe ciągle podnoszę swoje kwalifikacje. W 2010 roku uzyskałam tytuł magistra prawa, a pracę magisterską pisałam na temat podatku VAT w budownictwie.

Aktualnie zatrudniam dziewiętnaście osób, które również posiadają odpowiednie kwalifikacje i przez cały czas je podnoszą biorąc udział w licznych szkoleniach i korzystając z najnowszych publikacji branżowych. W biurze panuje miła i rodzinna atmosfera. Cieszymy się zaufaniem klientów. Mogę to powiedzieć, gdyż większość nowych klientów pozyskujemy poprzez polecenie przez dotychczasowych, a to znaczy, że dotychczasowi są zadowoleni. Obecnie prowadzimy pełną obsługę księgową dla kilkuset klientów z kraju i zagranicy. Oferujemy obsługę w języku polskim i angielskim.

Dla naszych klientów organizujemy spotkania integracyjne, dzięki czemu łatwiej mogą nawiązać ze sobą kontakty zawodowe. Bierzemy udział w różnych akcjach charytatywnych, szczególnie tam gdzie nasza wiedza jest potrzebna. Biuro Rachunkowe Jolanta Lenc jest także członkiem Powiatowej Izby Gospodarczej w Legionowie. Powierzając nam księgowość swojej firmy, mogą mieć Państwo pewność, że zostanie poprowadzona bezstresowo, szybko i profesjonalnie.

Jesteśmy po to, by pomóc na każdym etapie działania firmy.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojego biura,

Profesjonalna i bezstresowa księgowość